Kurumsal

Hakkımızda

TEKNO ANKA
KURUMSAL BİLİŞİM TEKNOLOJİlERİ

Tekno Anka Kurumsal Bilişim Teknolojileri yüzde yüz yerli sermaye Ankara'da kurulmuş bir şirkettir.

Kumu ve Özel sektörlerine hizmet veren şirketimiz, fark yaratmayı seven ve mükemmeliyetçi iş anlayışına sahip çalışanları ile Satış, Bakım ve Yazılım alanlarında hizmet vermektedir.

Sürekli gelişen ve değişen teknoloji bizlere sürekli eğitim parolasını işaret etmektedir. Bu sebeple Personellerimiz tamamı Microsoft ve Cisco eğitimlerini tamamlamış, bu alanlarda sertifikalarını da almışlardır.

Eğitimin hiç bir zaman bitmeyeceği anlayışını prensip haline getiren firmamızda personellerimizin; İş ortaklarımızın sürekli hazırladığı eğitim programlarına katılımları sağlanmaktadır.

Fuarlar, sempozyumlar, sunumlar, lansmanlar ve kursları sürekli takip ediyor ve bu organizasyonlara katılım sağlayıp elde ettiğimiz yeni bilgileri portföyümüzdeki müşterilerimizle paylaşıp, sizlerinde sürekli değişen ve gelişen teknoloji hakkında daima bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Bilişim sektöründe yıllardır yer alan uzman ekibimiz, bilgiyi ve teknolojiyi kendisine temel anlayış olarak esas almaktadır. Müşteri odaklı hizmet veren dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadromuzla, günden güne büyüyen firmamızın başarısının sırrı, müşterimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen bilişim sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatarımda sınır tanımayan firmamız müştelerine mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.